Договір публічної оферти

Шановний Відвідувач онлайн супермаркету Дешко-маркет, будь ласка, з особливою увагою прочитайте даний Договір і Угоду з користувачем до того, як скористаєтеся ресурсом Дешко-маркет Україна.
Договір про використання послуг онлайн супермаркету Дешко-маркет.
Цей договір (далі «Договір»), використовується між онлайн супермаркетом Дешко-маркет, з адресою в інтернеті https://www.deshko-market.com.ua/ (далі «Дешко-маркет» або «Веб-сайт») та відвідувачем даного Веб-сайту (далі «Відвідувач»), і регламентує умови покупки товару в онлайн супермаркеті Дешко-маркет.

Угода з користувачем

1. Політика Безпеки Дешко-маркет

 1. Ця Угода з користувачем (далі як – Договір) та Політика безпеки є публічною офертою умов використання онлайн супермаркету Дешко-маркет, в особі Дирекції сайту і фізичною особою-відвідувачем сайту. Договір регулює умови взаємного надання відомостей між Дирекцією і Відвідувачем онлайн супермаркету Дешко-маркет (договір публічної пропозиції згідно ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного Кодексу України).
 2. Відвідувач онлайн супермаркету Дешко-маркет – це будь-яка фізична особа, яка хоч раз заходила на Веб-сайт і в віці, достатньому для акцепту цього Договору (для прийняття цієї Угоди з користувачем).
 3. Відвідувач повинен до кінця прочитати цей Договір – ще до реєстрації в Дешко-маркет. Якщо Відвідувач зареєструється в онлайн супермаркеті Дешко-маркет, це означає, що він повністю і беззаперечно приймає цей Договір. Якщо Відвідувач не згоден з умовами Договору, він повинен невідкладно припинити використовувати даний інтернет магазин.
 4. Цей Договір, на розсуд Дирекції Дешко-маркет, може бути доповнений або перероблений в односторонньому порядку без ніякого оповіщення Відвідувача.
 5. Угода з користувачем – це обопільні як права, так і обов’язки Дирекції та Відвідувача інтернет магазину за такими статтями:

– Порядок використання онлайн супермаркету Дешко-маркет.
– Політика конфіденційності.
– Обмеження відповідальності Дирекції онлайн супермаркету Дешко-маркет.
– Порядок дії Договору.

2. Порядок використання онлайн супермаркету Дешко-маркет

Інтернет магазин Дешко-маркет, згідно цієї Угоди з користувачем, надає можливість Відвідувачу ознайомитися і використовувати інформацію Веб-сайту тільки для власного некомерційного і не суспільного використання.

Якщо Відвідувач реєструється в онлайн супермаркеті Дешко-маркет і оформляє замовлення, значить він дає згоду на надання правдивих і точних даних про себе і свою контактну інформацію. Дешко-маркет зберігає за собою право посилати інформаційні повідомлення на ваш E-mail, вказаний при реєстрації. Якщо Відвідувач відмовиться, Дешко-маркет зобов’язується видалити адресу Користувача з E-mail-розсилки.

Відвідувач має право задавати на Веб-сайті питання, залишати позитивні відгуки про товар або роботу Дешко-маркет, висловлювати свої претензії, поділитися рекомендаціями щодо поліпшення роботи онлайн супермаркету Дешко-маркет і т.д. Відвідувач, залишаючи повідомлення, відповідає за те, що це повідомлення не порушує закон, нікому не загрожує, чи не порушує права на інтелектуальну власність, нікого не дискримінує і нікого не ображає, або якимось іншим способом не порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

 • Онлайн супермаркет Дешко-маркет серйозно і уважно ставиться до персональних даних кожного зі своїх Відвідувачів. Якщо Відвідувач приймає цю Угоду з користувачем, значить він погоджується на те, що деяка його конфіденційна інформація буде збиратися, зберігатися, передаватися, оброблятися і використовуватися на Веб-сайті відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та курсом Дирекції Дешко-маркет про захист персональних даних. А також для забезпечення технологічних процесів при обслуговуванні Відвідувача.
 • Онлайн супермаркет Дешко-маркет може збирати тільки добровільно надані Відвідувачем конфіденційні дані, які потрібні інтернет магазину для поліпшення обслуговування Відвідувача.
 • Онлайн супермаркет Дешко-маркет може зберігати основні особисті дані Відвідувача (ім’я, прізвище, по батькові, адреса, E-mail), а також вторинні особисті дані (файли cookies, інформація про з’єднання і про систему).
 • Якщо, при передачі в інтернеті особистих даних Відвідувача до них отримали доступ треті особи (не в підконтрольній Дешко-маркет зоні зв’язку), то Відвідувач погоджується, що конфіденційність даних не гарантується і Дирекція інтернет магазину відповідальності не несе за шкоду від такого доступу.
 • Онлайн супермаркет Дешко-маркет, з метою вдосконалення контенту, для надання потрібної Відвідувачу інформації, для дослідницьких і маркетингових цілей, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України, може використовувати будь-яку інформацію, зібрану через свій Веб-сайт.

4. Обмеження відповідальності Дирекції Веб-сайту

У разі виявлення в матеріалах Веб-сайту будь-яких помилок, друкарських помилок або неточностей, Дирекція Дешко-маркет відповідальності ніякої не несе (згідно даної Угоди з користувачем). Дирекція Дешко-маркет робить максимум можливого, щоб інформація на Веб-сайті була точною і достовірною. Усі опубліковані матеріали надаються “як є”, без будь-яких гарантій.

Представлені в Дешко-маркет матеріали часто і оновлюються і можуть стати застарілими в будь-який момент. Дирекція інтернет магазину знімає з себе відповідальність, якщо Відвідувач отримав на Веб-сайті застарілу інформацію або, якщо Відвідувач з якоїсь причини не може отримати нові матеріали в онлайн супермаркеті Дешко-маркет.

За зміст, залишених Відвідувачами коментарів і відгуків, Дирекція Дешко-маркет не відповідає. Дирекція Дешко-маркет може не поділяти точку зору авторів коментарів, відгуків та оглядів. Але, по можливості, Дирекція Дешко-маркет намагається не допустити публікацію коментарів і відгуків, які можуть порушити загальноприйняті норми моралі або чинне законодавство України.

Дирекція онлайн супермаркету Дешко-маркет не відповідає за протиправні дії третіх осіб по відношенню до Користувача, і, навпаки – за протиправні діяння Відвідувача по відношенню до третіх осіб.

Також Дирекція Дешко-маркет не відповідає за можливі збитки або витрати від використання онлайн супермаркету Дешко-маркет Відвідувачем або від неможливості його використовувати (інтернет магазин).

Якщо Відвідувач при заповненні свого облікового запису вніс неповні, неточні або некоректні дані, то Дирекція Дешко-маркет, в таких випадках, відповідальності не несе.

Якщо у Відвідувача виникнуть проблеми при використанні онлайн супермаркета Дешко-маркет, а також, якщо Відвідувач не згоден з окремими пунктами Угоди з користувачем, якщо Відвідувач отримав недостовірну інформацію від будь-кого, якщо Відвідувач отримав образливу або іншу небажану інформацію. То він (Відвідувач) може звернутися до Дирекції Дешко-маркет, яка розгляне і, по можливості, ліквідує зазначені недоліки, знизить або попередить надходження на Веб-сайт неприйнятної інформації. Якщо необхідно, то Дирекція Дешко-маркет може обмежити або припинити надання своїх послуг будь-якому Відвідувачу або покупцеві, який навмисно порушує норми Правил користування і роботи онлайн супермаркету Дешко-маркет.

Відповідно до вищевикладеного, Дирекція онлайн супермаркету Дешко-маркет залишає за собою право стерти, розташовані в інтернет магазині матеріали і прийняти технічні і юридичні заходи, щоб обмежити доступ до Веб-сайту Відвідувачів, які створюють, на думку Дирекції Дешко-маркет, труднощі при використанні онлайн супермаркету Дешко-маркет іншими Відвідувачами, або Відвідувачів, які порушують Угоду з користувачем.

5. Порядок дії Договору

 1. Дана Угода з користувачем є Договором. Дирекція онлайн супермаркету Дешко-маркет залишає за собою право, і вносити зміни до цієї Угоди, і вводити нову. Зміни, внесені Дирекцією до Угоди, вступають в силу, як тільки вона (Угода) буде розміщена на Веб-сайті інтернет магазину. Якщо Відвідувач використовує матеріали онлайн супермаркету Дешко-маркет після зміни Угоди, значить, він автоматично їх приймає.
 2. Ця Угода з користувачем починає діяти, коли Відвідувач перший раз зайшов в онлайн супермаркет Дешко-маркет і діє між Дирекцією Дешко-маркет і Відвідувачем весь час, поки Відвідувач користується Веб-сайтом.
 3. Онлайн супермаркет Дешко-маркет є об’єктом права інтелектуальної власності Дирекції Дешко-маркет. Всі права (матеріальні, майнові, авторські) на онлайн супермаркет Дешко-маркет належати Дирекції Дешко-маркет. Відвідувач може користуватися інтернет магазином тільки в рамках Угоди з користувачем та чинного законодавства України щодо прав інтелектуальної власності.
 4. Все, розміщені в матеріалах Веб-сайту посилання на торгові марки і назви – це власність їх власників.
 5. Відвідувач зобов’язується не копіювати будь-які частини Веб-сайту, за винятком тих випадків, коли це дозволила Відвідувачу Дирекція онлайн супермаркету Дешко-маркет.
 6. Дана Угода з користувачем регламентується і трактується згідно з чинним законодавством України. Проблеми, які не врегульовані цим Договором, можна вирішити відповідно до чинного законодавства України.

Подивіться: Карта сайту.