Про компанію

Дешко-маркет (онлайн підрозділ) створений для того, щоб зробити процес покупки Вами продуктів харчування і товарів першої необхідності максимально зручним і простим, без необхідності фізичного відвідування супермаркету. Дешко-маркет досягає цього з допомогою сучасного сайту з широким асортиментом товарів і максимально простим процесом оформлення замовлення, а також з допомогою кращої в Україні поштової та кур’єрської доставки.

Купити продукти онлайн або замовити продукти можна в онлайн супермаркеті Дешко-маркет, зателефонувавши по телефону +380664541731 або оформивши замовлення на сайті Дешко-маркет. Також в нашому онлайн супермаркеті можна довідатися про ціни на продукти харчування та товари першої необхідності, почитати відгуки про товар, подивитися відео та детальні фото товару. У Дешко-маркет представлені кращі продукти і товари. Якщо ви ставите питанням де купити продукти в Україні, то, звичайно, в нашому онлайн супермаркеті, в якому представлений широкий асортимент продуктів харчування і Ви маєте можливість купити продукти легко і швидко. Дешко-маркет зручно структурований за категоріями і підкатегоріями товарів, що значно полегшує навігацію покупця по сайту.

Цілі

Нашою метою є створення кращого в Україні онлайн супермаркету з широким асортиментом товарів і кращою в Україні поштовою або кур’єрською доставкою.

Місія

Наша місія полягає в тому, щоб максимально полегшити і спростити процес покупки продуктів і товарів, без необхідності фізичного відвідування супермаркету.

Команда

Наша команда професіоналів, яка на перше місце ставить якість обслуговування покупця.

Переваги

Дешко-маркет – це швидке і якісне обслуговування покупців. Купити продукти харчування і товари першої необхідності можна легко – досить вибрати товар в нашому онлайн супермаркеті і оформити замовлення, а ми вже подбаємо про його швидку доставку до вас. Також, в супермаркеті, крім продуктів харчування, представлений широкий асортимент товарів першої необхідності непродовольчої групи. Ви може звернутися по телефону +380664541731 або електронною поштою deshko-market@ukr.net і задати будь-які питання про товар, про умови оплати і доставки.

Як купити потрібний вам товар можна ознайомитися на сторінці Доставка і оплата, а подивиться перелік всіх товарів можна на сторінці Карта сайту.

Подивіться: Контакти.